Your delivery experts

Obchodní specialista/ka

Pozice vhodná pro absolventy

Je obchod vaše srdcová záležitost? Chcete do obchodu dát něco za sebe, a ne jet jen podle call skriptů? Pokud chcete konečně začít dělat obchod jinak, u Depéďáků jste správně!:) U nás vás nečekají desítky na slovo stejných hovorů, u kterých ani nemusíte přemýšlet, ale naopak spoustu prostoru projevit svého obchodního ducha a zorganizovat si den po svém. A pokud vás navíc zajímá, co všechno stojí zatím, než vám na zvonek zazvoní kurýr, není na co čekat. Jsme parta logistických nadšenců, která táhne za jeden provaz a hledáme k sobě někoho stejně tak nadšeného, protože jak my v DPD říkáme, „není to jen o balíku, je to o lidech“:)

NADŠENÍ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, ALE CO DALŠÍHO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?

  • Nebát se komunikovat s lidmi, kde hlavním nástrojem komunikace bude telefon
  • Umět si zorganizovat svůj pracovní den
  • Budeme rádi, když budete mít obchodní talent a touhu jít neustále dopředu
  • Měl/a být samostatný/á (umíte si vyhledat informace) a zodpovědný
  • Chuť hledat nové obchodní příležitosti
  • Orientace na cíl a výsledky
  • Důležité je mít týmového ducha, protože u nás je týmová práce vítána
  • Nemusíte mít nutně zkušenosti z obchodu, stačí motivace se vše naučit :)

A CO VÁS V DPD ČEKÁ?

  • Budete mít na starosti své portfolio zákazníků o které budete pečovat (budeš pro zákazníka tím nejlepším partnerem) a řešit zákazníkovi potřeby s přepravou zásilek
  • Své portfolio zákazníků budete rozšiřovat (našimi zákazníky jsou firmy a e-shopy, které nás ve většině případů znají)
  • Příležitost získat obchodní a logistické znalosti od zkušených obchodníků
  • O svůj region nebudete pečovat sám, v týmu budete s obchodníkem v terénu, který se postará o osobní kontakt se zákazníky
  • Samozřejmě ruku v ruce s obchodem jde i administrativa, která je nezbytnou součástí úspěšného obchodu (emaily, reporty)

CO VÁS ČEKÁ UŽ VÍTE, ALE CO ZA TO?

  • Za dobře odvedenou práci vám náleží fixní mzda a k tomu pohyblivá složka, jejíž výši si ovlivníte vlastním výkonem (finančně vám vypomůžeme i během zkušební doby)
  • Možnost obchodovat z pohodlí kanceláře (máme moderní centrálu v Modleticích, odkud si můžete odskočit třeba vedle na tenisové kurty)
  • Flexibilní pracovní doba (budete pánem svého času)
  • Stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 90 Kč
  • Týden dovolené navíc je pro nás samozřejmost /25 dní dovolené/
  • Pravidelný měsíční příspěvek do balíčku benefitů až 12 000 Kč ročně nebo 6. týden dovolené pro relax
  • Za každých 5 let oceníme Vaší věrnost k naší společnosti
  • A když se nebudete cítit zrovna fit, můžete si vyčerpat 2 dny placeného volna za rok
  • Myslíme i na vaše stáří a přispíváme na penzijní připojištění
  • Máme super výhodné tarify za pár kaček pro vás i pro tvou rodinu
  • místo výkonu práce do května 2019 na Táborské 31 na Praze 4, poté se přesouváme do naší zrekonstruované centrály v Modleticích 135

TERMÍN NÁSTUPU:

  • ihned/dohodou

CO DÁL?

Dejte nám o sobě vědět! Klikněte na tlačítko "odpovědět", napište nám o sobě pár vět, které si myslíte, že nás nadchnou! Rozšiřte naší velkou rodinu DéPéĎáků :-).

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Modletice, Praha-východ (okres)

Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek

Benefity:
Bonusy/prémie
Provize z prodeje
Příspěvek na dovolenou/rekreaci
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Volná pracovní doba
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt:
Hana Zahradníková
DPD CZ s.r.o.